1. Головна
  2. Новини
  3. Податкова міліція у Ковелі виявила значну кількість фальсифікованих підакцизних товарів

Податкова міліція у Ковелі виявила значну кількість фальсифікованих підакцизних товарів

У місті Ковелі податковою міліцією Волині викрито місце незаконного накопичення підакцизних товарів.

В рамках операції "Акциз-2019" співробітниками податкової міліції Волині під процесуальним керівництвом прокуратури області у м. Ковель проведено ряд заходів, спрямованих на встановлення місць незаконного накопичення, зберігання та реалізації підакцизних товарів, - інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

Як наслідок, в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні на підставі ухвал Луцького міськрайонного суду проведено огляди, в результаті яких встановлено, що місцевий житель незаконно зберігав близько 2 000 літрів рідини з характерним запахом спирту, 1 260 пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка, орієнтовною вартістю 550 тис. гривень. В результаті вжитих заходів податковою міліцією фальсифікат вилучено.

Крім того, виявлено та вилучено готівкові кошти в сумі 9 468 дол США та 22 800 гривень, які було отримано від незаконної реалізації підакцизу в роздріб жителям міста Ковеля та Ковельського району.

Наразі проводяться слідчі (розшукові) дії, спрямовані на всебічне, повне і неупереджене дослідження обставин кримінального провадження, вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності та проведення відповідних експертиз.

#Акциз

Коментарі

Читайте також