1. Головна
  2. Новини
  3. Енергоефективна школа: у Ковелі тривають роботи з тепломодернізації. ВІДЕО

Енергоефективна школа: у Ковелі тривають роботи з тепломодернізації. ВІДЕО

У Ковелі тривають роботи з тепломодернізації спеціалізованої школи №3 імені Лесі Українки. До початку навчального року тут обіцяють утеплити центральну та бічні частини фасаду. Також мають замінити вікна на енергоощадні у тих класах та кабінетах, де цього не зробили раніше.

Зважаючи на об’єми та вартість капітального ремонту фасаду навчального закладу, роботи виконають у два етапи. Обійдуться вони у понад 9 млн. гривень.

Перед початком навчального року тепломодернізації закладів освіти в Ковелі приділяють багато уваги. Зокрема, більше мільйона гривень державної субвенції, які надійшли в бюджет міста за сприяння народного депутата Степана Івахіва, використають на встановлення сучасних віконних конструкцій у ковельських школах – №1, 2 7, 10, 11 та №12, а також в майстерні спеціалізованої школи №3.
#Освіта

Коментарі

Читайте також

Восени вчителі здаватимуть ЗНО

Восени вчителі здаватимуть ЗНО
Педагоги матимуть 180 хвилин на виконання 100 завдань. Хто успішно складе тест – отримає щомісячну доплату в розмірі 20% посадового окладу.

Два навчальні заклади Ковеля - у трійці лідерів рейтингу шкіл Волинської області 2019 року

Два навчальні заклади Ковеля - у трійці лідерів рейтингу шкіл Волинської області 2019 року
У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2019 році.