20 сімей, які перебувають у скруті, отримали продуктові набори від ковельської родини благодійників

Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щиро дякує родині ковельчанки Марії Прус за допомогу. 20 сімей, які виховують діток та перебувають у скрутному становищі, отримали продуктові набори.

- Крупи, борошно та печиво дбайливо були складені у мішечки та з любов'ю передані сім'ям, якими опікується наш Центр. Пані Маріє, бажаємо Вам і Вашій родині миру та злагоди, нехай добро повертається сторицею у Ваш дім!, - з вдячністю каже директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інна Третяк.


Зауважимо, що родина Марії Прус займається доброчинністю не вперше. Вони неодноразово допомагали одягом сім'ям у скрутному становищі, а також брали участь у благодійних ярмарках на підтримку хворих дітей, власноруч випікаючи різні смаколики.


#Благодійність

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

«Зібраних коштів вистачило лише на обстеження», - онкохвора ковельчанка вкотре звертається за допомогою

«Зібраних коштів вистачило лише на обстеження», -  онкохвора ковельчанка вкотре звертається за допомогою
21-річній Анастасії Джум необхідна операція з видалення злоякісних пухлин. Дівчина та її рідні дякують усім, хто підтримує їх у важку хвилину та просять не залишати й надалі наодинці з бідою.

Мама Матвійка Хвищука, якому ковельчани збирали гроші на лікування, розповіла про стан хлопчика

Мама Матвійка Хвищука, якому ковельчани збирали гроші на лікування, розповіла про стан хлопчика
Позаду п'ять операцій: видалено чотири пухлини, проведено п'ять блоків хіміотерапії. Надходження коштів майже припинилося, але родина ще потребує фінансової підтримки на продовження лікування Матвійка у Німеччині.