1. Головна
  2. Новини
  3. Диктант просто неба у Ковелі: школярів запрошують до написання диктанту англійською мовою

Диктант просто неба у Ковелі: школярів запрошують до написання диктанту англійською мовою

До свого 7 дня народження Центр іноземних мов EuroFuture спільно з Молодіжним центром "Місто ідей", проводять акцію - «Найбільший англійський диктант» з написання неправильних дієслів для учнів 5,6,7 класів.

Акція відбудеться 7 вересня, у суботу, о 17:00 одночасно у двох містах на Волині: у м. Ковелі - на літній сцені парку ім. Лесі Українки та у м. Володимирі-Волинському - парк Слов’янський.

Метою акції є популяризація вивчення англійської мови. Адже вивчення неправильних дієслів (слів у минулому часі з іншою формою) є основою вільного спілкування. Кожен учасник напише 30 пар слів. За найкращі три роботи з м. Ковеля та три з м. Володимира-Волинського учасники отримають: логборд, фітнес-годинник та портативну колонку.

Аби взяти участь в акції, потрібно зареєструватися до 5 вересня за формою:

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdEnqHJmaHsro49B6…/viewform

Або за номерами телефонів:

М. Ковель – 096 083 40 50, 095 740 41 11

М. Володимир-Волинський - 093 65 72 129, 097 722 64 22

Проте, якщо ви не встигли зареєструватись, приходьте одразу до паркової сцени. З собою необхідно взяти зошит (папір) та ручку (оскільки написання диктанту відбуватиметься просто неба, для зручності рекомендують взяти дошку чи книгу з картонною палітуркою, на яку можна було б покласти зошит).


#EuroFuture #МістоІдей #Освіта

Коментарі

Читайте також

У Ковелі успішно завершився проект від Посольства Сполучених Штатів Америки

У Ковелі успішно завершився проект від Посольства Сполучених Штатів Америки
5 занять, близько 10 годин онлайн навчання, створення власних проектів та спілкування лише англійською: як волиняни навчалися медіаграмотності в рамках проекту Verified Online Course on Media Literacy.

Волиняни приїздять до Ковеля, аби повчитися медіаграмотності в рамках проекту від Посольства США

Волиняни приїздять до Ковеля, аби повчитися медіаграмотності в рамках проекту від Посольства США
Це англомовний проект від міжнародної організації IREX, який упродовж липня буде впроваджуватися на базі Ковельської філії центру іноземних мов EuroFuture за підтримки Посольства США.