У Ковелі привітали працівників газової промисловості


У другу неділю вересня в Україні відзначають День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Напередодні свята відбулися урочистості з цієї нагоди, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Колектив Ковельського відділення АТ «Волиньгаз» прийшли привітати перший заступник міського голови Михайло Гетьман, представники районної влади.

- Завдяки вашій наполегливості та професіоналізму ковельчани почуваються комфортно у своїх домівках. Впевнений, що вам під силу впоратись з усіма викликами сьогодення, примножити славу та кращі традиції галузі. Міцного здоров’я, тепла та достатку, професійних успіхів, нових трудових звершень. Миру, благополуччя та реалізації всіх Ваших планів та починань!, – зазначив у своєму виступі Михайло Олександрович.


У цей святковий день не обійшлося й без нагород. Зокрема, Подяки Ковельського міського голови отримали: провідний фахівець з балансування Андрій Куптій та водій автотранспортних засобів Олександр Кропива.

Також щирі зичення присутнім адресував начальник Ковельського відділення АТ «Волиньгаз» Андрій Боярчук, який теж вручив нагороди представникам колективу.

Після офіційної частини — подарунок від ковельських митців. Свою концертну програму представив ансамбль “Барви”.


#Волиньгаз

Коментарі

Читайте також