Команда ФЦ «Ковель-Волинь» провела матч 6 туру чемпіонату України серед аматорів

Команда ФЦ «Ковель-Волинь» провела матч 6 туру чемпіонату України серед аматорів. Цього разу ковельчани зустрічалися із досить сильним та принциповим суперником – командою ФК «Світанок-Агросвіт» (Шляхова), - повідомляє преслужба ФЦ «Ковель-Волинь».

Варто відзначити, що в складі команди гостей багато досвідчених футболістів, з досвідом виступів у Вищій та 1-й лігах.

Упродовж першого тайму гравці ФЦ тричі не змогли втримати ворота і на перерву команди пішли із рахунком 0:3 на користь гостей.

Звичайно, рахунок міг би бути не таким «розгромним», адже в другій половині гри наші хлопці активізувались та створили багато гольових моментів. Прикрий момент трапився наприкінці гри: помилково арбітром не було зараховано забитого ковельчанами голу у ворота «Світанку». Отож, матч добіг кінця з рахунком 0:3 на користь команди гостей.

Як завжди, ми дякуємо вболівальникам та фан-сектору за неймовірну підтримку та обіцяємо в кожній грі битися за честь міста!

#ФЦКовельВолинь #Футбол

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

З рахунком 9:0 завершився перший поєдинок юнаків місцевого футбольного центру. Доросла команда ковельчан відіграла насичений яскравими моментами двобій та виборола перемогу над гостями - 3:1.