1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі, Колодяжному та Нечимному письменники п'яти країн світу читали поезію різними мовами ФОТО

У Ковелі, Колодяжному та Нечимному письменники п'яти країн світу читали поезію різними мовами ФОТО

7 вересня в рамках Міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Лісова пісня» у Ковельській центральній районній бібліотеці відбулася зустріч з письменниками із різних куточків України, а також із Білорусі, Польщі, Болгарії, Чехії та волинськими літераторами. Повідомляє сайт бібліотеки.

Перед присутніми виступили: Златомир Коларов (Болгарія), Рагулі Власідзе (Грузія), Броніслава Волкова (Чехія), Агнєшка Герман (Польща), Серж Мінскевіч (Білорусь), Надія Гуменюк (Волинь), Василь Трубай (Київщина), Микола Гриценко (Київ). Лунала поезія багатьма мовами. Бібліотека отримала в подарунок книги, які знайдуть своїх вдячних читачів і поціновувачів.

Крім того, письменники та гості свята відвідали літературно-меморіальний музей Лесі Українки в Колодяжному, - пише сайт Колодяжненської громади.

Привітав гостей у садибі Косачів заступник сільського голови Роман Осійчук, а старший науковий співробітник музею Марія Чашук провела цікаву екскурсію.

Згідно програми фестивалю, учасники здійснили мандрівку в урочище Нечимне, що у Скулині. Познайомилися з природнім колоритом місцевості, що оспівана у легендарній «Лісовій пісні», послухали задушевний фольклор просто неба, збагатилися новими враженнями від побаченого та почутого.


#ЛесяУкраїнка

Коментарі

Читайте також