Ковельчанин Владислав Дудар став срібним призером юніорського міжнародного турніру з боксу

У Мінську з 3 по 7 вересня тривав турнір пам'яті Заслуженого тренера Республіки Білорусь Володимира Ботвінніка. Його учасниками стали 150 спортсменів з десяти країн світу, які змагалися за медалі у 13-ти вагових категоріях.

У боксерських поєдинках взяла участь й збірна команда України, до складу якої входив 15-річний ковельчанин, учень ЗОШ №10, Владислав Дудар.

Вихованець тренера Миколи Потапюка (Боксерський клуб «Панчер», м. Ковель) у ваговій категорії 75 кг показав високий рівень підготовки та спортивної майстерності. У двох поєдинках Владислав переміг білоруських боксерів, а у фіналі поступився російському спортсмену, посівши друге місце.

Вітаємо ковельчанина та його тренера з високим результатом та бажаємо перемог у майбутньому!

#Бокс #Спорт

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Вона впевнено дійшла до півфіналу, у якому провела бій з турчанкою Бусе Чакіроглу. Тетяна поступилась суперниці з рахунком 5:0. Вітаємо ковельчанку з бронзовою нагородою і пишаємося землячкою!

Ковельчанка Тетяна Коб здобула чергову перемогу та вийшла у півфінал чемпіонату Європи з боксу ВІДЕО

У завтрашньому фіналі Тетяна зустрінеться із представницею Туреччини Бусе Чакіроглу, якій вона поступилася у рингу на ІІ Європейських іграх, що проходили цьогоріч у Мінську.