1. Головна
  2. Новини
  3. У селі Дубове Ковельського району за державні кошти збудують нову амбулаторію сімейної медицини

У селі Дубове Ковельського району за державні кошти збудують нову амбулаторію сімейної медицини

У державі та у Волинській області зокрема продовжують розвивати систему охорони здоров’я у сільській місцевості. Зокрема, нещодавно наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України до переліку проектів та заходів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам погодили будівництво ще шести амбулаторій ЗПСМ на Волині та купівлю шести автомобілів для сімейних лікарів. Повідомляє пресслужба Волинської ОДА.

З-поміж інших - нове будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вулиці Ковельській, 72 а в селі Дубове Ковельського району. На амбулаторію вже готовий проект, який перебуває на експертизі. Наступний крок – оголошення тендеру.

Нині за кошти держбюджету в області вже зводять 15 амбулаторій та придбали 15 автомобілів для сімейних лікарів. Загалом на сьогодні у Волинській області триває будівництво на 132 млн грн.

Ще на 6-ти об'єктах, зокрема й у селах Уховецьк і Тойкут Ковельського району, незабаром приступлять до будівництва.


#Новобудова #КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

У Ковелі розпочинає свою роботу ТЦ «Епіцентр» ФОТО

У Ковелі розпочинає свою роботу ТЦ «Епіцентр» ФОТО
Заклад пропонує понад 30 тисяч найменувань товарів для будівництва, ремонту та облаштування житла. Тут працюватиме понад півсотні людей, а бюджет міста щорічно отримуватиме понад мільйон гривень.

У Ковелі горіла новобудова

У Ковелі горіла новобудова
Зайнялися покрівельні матеріали на даху 10-поверхового житлового будинку, який зводиться у мікрорайоні «Сільмаш» у житловому комплексі «Варшавський».