Національний заслужений академічний народний хор України імені Григорія Верьовки розпочав концертний тур Західною Україною. Зокрема, 18 вересня ансамбль виступить у Ковелі в палаці культури імені Т. Шевченка.

Це художній колектив, репертуарний діапазон якого вражає різноманіттям музичних, вокальних та хореографічних номерів. Їхні концерти збирають аншлаги та овації глядачів усього світу. Хор імені Григорія Вірьовки виступить із ювілейною програмою до свого 75-річчя.

У колективі понад 150 чоловік — це найбільший український професійний хор. Він має три групи: хорову, оркестрову та хореографічну, де на провідних ролях народні й заслужені артисти України, заслужені діячі мистецтв України.

Довідково:
Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки — український професійний хоровий колектив, заснований у 1943 році у Харкові. Організатором і першим керівником колективу був Григорій Верьовка, котрий очолив його разом зі своєю дружиною Елеонорою Скрипчинською. До першого складу хору увійшли 134 виконавці: 84 хористи, 34 артисти оркестру, 16 артистів балету. Від 1944-го колектив базується в Києві.

Хор репрезентував українське мистецтво в містах СРСР, Румунії (1952, 1956), Польщі (1953), Фінляндії (1954), Бельгії та Люксембургу (1958), Німеччини (1959), Югославії (1962) та інших країн. На честь засновника колективу його ім'я присвоєно хору 1965 року.

Хор Верьовки гастролював у Мексиці, Канаді, Франції, Швейцарії, Росії, Білорусі, Польщі, Німеччині та низці інших країн світу, він традиційно є учасником великих українських державних заходів. Має багато національних і міжнародних відзнак, зокрема за великий внесок у справу миру й дружби між народами нагороджений срібною медаллю Всесвітньої ради миру.

Основу репертуару становлять український фольклор, пісні й танці інших народів.