Важкоатлетичний чемпіонат області серед юнаків та дівчат до 15 років, що проходить у рамках спартакіади «Волинь спортивна-2019», завершився цими вихідними у Камені-Каширському. Повідомляє Відділ з питань фізичної культури та спорту Волинської ОДА.
Фото ілюстративне

У підсумку активи місцевих спортсменів поповнилися новими здобутками. Із шести заявлених команд, а це 73 учасники, у трійці лідерів опинилися місто Луцьк, а також Камінь-Каширський та Ковельський райони (с. Люблинець).

Даниїл Гнатюк здобув перше місце серед юнаків у ваговій категорії 61 кг. У цій же ваговій категорії срібним призером став Максим Воробей. Ще одна срібна медаль у Богдана Нікітіна у ваговій категорії 45 кг. Четверо юних важкоатлетів стали бронзовими призерами: Оксана Манецька (вагова категорія 40 кг), Михайло Новосад (45 кг), Андрій Яковець (49 кг), Андрій Герез (67 кг).

Усі спортсмени є вихованцями тренера Чеховського Д. Я.