1. Головна
  2. Новини
  3. Журналісти 12 каналу показали техніку рятувальників, яку презентували у Ковелі ВІДЕО

Журналісти 12 каналу показали техніку рятувальників, яку презентували у Ковелі ВІДЕО

Сучасну пожежно-рятувальну техніку представили на широкий загал у Ковелі. Презентація відбулась в рамках святкування Дня рятівника. Охочих посидіти в кабіні пожежного автомобіля було чимало. А про можливості спецтехніки дітям та дорослим розповіли службовці місцевого відділу ДСНС.

Навіть на площі рятувальники не полишали бойового чергування. Тож біля кожного такого автомобіля чергував екіпаж у кількості чотирьох чоловік, готовий до виконання професійних завдань.Загалом у підпорядкуванні ковельських рятувальників нині перебуває 23 одиниці спецтехніки. Чи не найбільше емоцій від побаченого отримали діти.

Вони залюбки робили селфі в кабіні пожежного автомобіля, знайомилися з можливостями спецтехніки та обладнанням.

До професійного свята ковельські рятувальники також отримали 17 комплектів бойового спецодягу. Його закупили за кошти міської ради та урочисто вручили прямо на площі.


#Рятувальники

Коментарі

Читайте також

У Ковелі з професійним святом привітали рятувальників ФОТО

У Ковелі з професійним святом привітали рятувальників ФОТО
За високий професіоналізм, досягнуті успіхи, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий внесок у справу цивільного захисту населення працівникам пожежно-рятувальних частин вручено Подяки міського голови.

У Ковелі презентували пожежно-рятувальну техніку

У Ковелі презентували пожежно-рятувальну техніку
З нагоди Дня рятівника у центрі міста відбулась виставка спецтехніки, сил та засобів, які використовує Служба порятунку у щоденній роботі. Рятувальникам вручили 17 комплектів спецодягу, придбаних за кошти міського бюджету.

17 вересня з нагоди Дня рятівника у Ковелі відбудеться виставка пожежно-рятувальної техніки

17 вересня з нагоди Дня рятівника у Ковелі відбудеться виставка пожежно-рятувальної техніки
На площі Героїв Майдану вишикується особовий склад трьох державних пожежно-рятувальних частин м. Ковеля та Ковельського району УДСНС у Волинській області. Запрошують ковельчан та гостей міста.