1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковельському пологовому будинку породіллям пропонують зробити забір пуповинної крові

У Ковельському пологовому будинку породіллям пропонують зробити забір пуповинної крові

Під час пологів у Ковельському пологовому будинку є можливість здійснити забір пуповиної крові та пуповини, - про це повідомляють на сторінці Ковельського МТМО.

♦️ Зберегти стовбурові клітини пуповинної крові і пуповини можна тільки один раз - при народженні.
♦️ Пуповинна кров багата стовбуровими клітинами. Їх використовують в трансплатології, коли власне кровотворення порушується, при лейкозах, важких захворюваннях імунної системи, та ін.
♦️ Збір пуповинної крові - абсолютно проста, безболісна і безпечна процедура як для матері, так і для дитини.
♦️ Біоматеріал на 100% підходить дитині і з великою ймовірністю - його найближчим родичам.
♦️ При використанні в терапії - немає ризику відторгнення власних клітин.


Довідково:

Пуповинна кров містить велику кількість молодих та активних стовбурових клітин - унікального лікувального матеріалу для людського організму. В даний час стовбурові клітини пуповинної крові використовуються для лікування понад 85 захворювань, включаючи лейкози, рак кісткового мозку, лімфоми та анемії.

Стовбурові клітини - родоначальники всіх органів і тканин людини. Власний запас стовбурових клітин - це можливість подбати про здоров'я навіть в літньому віці. Вони ідеально підходять дитині і є 25% ймовірності сумісності з рідним братом або сестрою, тому ви можете бути впевнені, що, якщо вони коли-небудь будуть потрібні, то не буде очікувань і надій на відповідного донора, і страху перед можливим відторгненням клітин.

Забір та зберігання пуповинної крові обумовлені високою медико­біологічною цінністю її клітинного складу, що неодноразово підтверджувалася низкою наукових досліджень.


#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

20 вересня у Ковелі вперше на Західній Україні провели чергову унікальну операцію на серці

20 вересня у Ковелі вперше на Західній Україні провели чергову унікальну операцію на серці
Пацієнтці з серцевою недостатністю важкого ступеня встановили кардіостимулятор останнього покоління. Оперативне втручання спільно з ковельськими лікарями провели фахівці Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова.

Після операції з повною зупинкою серця, яку провели у Ковелі, пацієнт уже планує повернутися до роботи ВІДЕО

Після операції з повною зупинкою серця, яку провели у Ковелі, пацієнт уже планує повернутися до роботи ВІДЕО
«Ковельська лікарня готова до високотехнологічної медицини, до якої і відносяться кардіологічні операції», - наголошує кардіохірург Володимир Мороз, під керівництвом якого проходила операція.