У Ковелі збудують мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту


Сьогодні відбулась п’ятдесят п’ята сесія міської ради, - повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Вона розпочалась з урочистого моменту. Міський голова Олег Кіндер та секретар міської ради Віра Федосюк вручили Подяки працівникам аптечних установ. Своє професійне свято вони відзначали 21 вересня.

У ході засідання було опрацьовано майже 70 питань. Більшість з них – земельні та містобудівні.

Крім того, депутати погодили зміни до міського бюджету. Ковель отримав 710, 6 тисяч гривень державної субвенції на будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту. Ці кошти, а також співфінансування з міського бюджету (таку ж суму - 710,6 тисяч гривень) виділяють за цільовим призначенням головному розпоряднику коштів – управлінню освіти. Спортивний об’єкт облаштують біля НВК №13.

Гостра дискусія розгорнулась під час розгляду проєкту рішення, що стосується звіту про роботу тимчасової контрольної комісії міської ради з вивчення та вирішення питань діяльності Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод».

Після довготривалого обговорення обранці громади не підтримали звіт. Отже, комісія на наступне засідання має його доопрацювати.

На сесії затвердили інвестиційну програму Ковельського управління водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал», надали дозвіл цьому ж підприємству на отримання кредитного ліміту.

Депутати взяли до відома інформацію про роботу управління соціального захисту населення. Внесено зміни до окремих місцевих програм - підтримки епізоотичного благополуччя, проведення лабораторно-діагностичних робіт у сфері ветеринарної медицини Ковельською міжрайонною державною лабораторією Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у Ковелі та соціального захисту окремих категорій мешканців міста.


#Депутати #СесіяМіськоїРади

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також