1. Головна
  2. Новини
  3. Студія естрадного співу «Зорепад» відзначила свій ювілей яскравим концертом у Ковелі

Студія естрадного співу «Зорепад» відзначила свій ювілей яскравим концертом у Ковелі

Свій творчий ювілей відзначила яскравим концертом студія естрадного співу “Зорепад”. Про ювілейний вечір колективу розповіли на офіційному сайті Ковельської міської ради.

15 років тому у Ковелі відкрили студію естрадного співу із романтичною назвою “Зорепад”. Навчати дітей цьому мистецтву взялась надзвичайно талановита, харизматична жінка Руслана Шацька. За цей час її вихованці здобули визнання не лише в рідному місті, але й в Україні, на міжнародних конкурсах та фестивалях. Учасники студії привезли додому лише торік 80 звань лауреатів та 5 Гран-прі!

Нещодавно свій творчий ювілей колектив відзначив яскравим шоу на сцені народного дому «Просвіта». У цей вечір особливо хвилювались юні артисти, які підготували цікаві номери, не менш цікавими і яскравими були їх костюми.

Традиційно свої виступи юні зорепадівці поєднали з оригінальними хореографічними постановкам танцювальних колективів міста. У цей чарівний вечір на сцену виходили народний художній колектив "Барвінок", зразковий аматорський дитячий колектив народного танцю «Дзвіночок», студії сучасної хореографії "Беллатрікс" та "Пірует". Все це справило незабутнє враження.

Кожен твір керівник колективу для своїх учнів підбирає індивідуально, аби він розкривав характер виконавця, мрії, бажання і темперамент. До речі, тепер Руслана працює у тандемі зі своєю донечкою Дарією.

На сцені у цей вечір вирували емоції і дивувало шалене поєднання таланту, юності та краси.

Зовсім не обов'язково, що всі вихованці студії стануть артистами: у студії вчать не лише вокалу, а й людяності, патріотизму, любові до своєї країни.

Навіть пісня, яку керівник обрала для фіналу, говорить сама за себе - “Солдат”. Вона прозвучала у виконанні Руслани Шацької, яку зал слухав стоячи, адже в кожному слові шана і повага українському воїнові, який береже наш спокій на сході держави.

У цей святковий день "Зорепад" прийшли привітати заступник міського голови Ігор Прокопів, начальник відділу культури Вікторія Савлук, а також колеги по цеху — керівники танцювальних колективів, студій естрадного співу, батьки та чисельні шанувальники.

- Хочу подякувати за цей вечір, за виступи, які ви нам подарували. Ви вкотре мене порадували високою культурою вашого виконання. Наше місто може пишатися таким колективом та його керівником. Без сумніву, усі ці діти у надійних хороших руках. Щире спасибі за те, що ви є активними учасниками наших міських заходів, достойно представляєте Ковель на Всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях, - звернувся до колективу Ігор Ярославович.


Чимало привітань і теплих слів звучало зі сцени на адресу іменинників. Аплодисменти, «браво» - юним і обдарованим, в яких повірили батьки, їх вчитель, а найважливіше - вони самі.

А далі – знову репетиції, уроки. Попереду чимало задумів та планів. А нестримне бажання бути кращими, робота над собою – це нові перемоги та нагороди.


#Зорепад #Просвіта

Коментарі

Читайте також