Старшокласник з Ковеля повернувся зі США, де навчався за міжнародною програмою FLEX

У Молодіжному центрі «Місто ідей» відбулась зустріч з випускником міжнародної програми обміну учнів старшої школи FLEX, учнем 11 класу Ковельської міської гімназії ім. О.Пчілки Олександром Серковим. Він нещодавно повернувся з США, де жив і навчався упродовж одного року (у 10-му класі шкільної програми).

Під час зустрічі з ковельськими старшокласниками Олександр поділився особистим досвідом, який він здобув у США, розповів цікаві історії з життя у чужій країні, про особливості культури, кулінарії, побуту громади, у якій він проживав.

Крім того, присутніх цікавило питання умов подачі заяви та етапів відбору нових учасників обмінної програми FLEX 2019-2020 років. Спілкуючись зі старшокласниками, Олександр розвіяв страхи багатьох перед поїздкою на тривалий час в іншу країну, власним прикладом мотивував учасників розширити грані своїх можливостей та спробувати взяти участь у новому відборі програми FLEX в Україні.

FLEX (Future Leaders Exchange Program) – безкоштовна програма обміну майбутніх лідерів, що проходить у трьох етапах, на кожному з яких перевіряються лексичні та граматичні знання з англійської мови. це програма для учнів загальноосвітніх шкіл, яка фінансується урядом Сполучених Штатів. Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині.

Дізнатися більше про Програму FLEX Ukraine можна за посиланням: https://www.facebook.com/FLEXUkraine/


#Освіта #МістоІдей

Коментарі

Читайте також