1. Головна
  2. Новини
  3. 12 жовтня у Ковелі відбудеться відкриття найбільшого на Волині футбольного поля зі штучним покриттям

12 жовтня у Ковелі відбудеться відкриття найбільшого на Волині футбольного поля зі штучним покриттям

12 жовтня на території Ковельського міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» відбудеться відкриття нового штучного поля.

На офіційну церемонію, яка розпочнеться о 14 годині, запрошують ковельчан, вихованців ФЦ «Ковель-Волинь», їхніх батьків та вболівальників.

Реконструкцію футбольного поля зроблено за кошти Благодійного фонду “Патріоти Волині” та міського бюджету. Зауважимо, що завдяки такій співпраці у Ковелі за останні роки вже збудовано 4 міні-стадіони зі штучним покриттям. Основна відмінність цього стадіону від інших у тому, що тут збудоване велике професійне футбольне поле розміром 100 на 66 метрів. Висота ворсу штучної трави - 60 мм. Це дасть змогу проводити на цьому майданчику змагання та повноцінні футбольні матчі як юнацьких, так і дорослих команд. До речі, це перше футбольне поле на Волині такого розміру. У перспективі - облаштування освітлення та глядацьких трибун.

Нині у Ковелі під егідою ФЦ «Ковель-Волинь» футболом займається близько 400 дітей. Нове штучне поле дасть можливість проводити тренування з дітьми упродовж усього року. Адже покриття зможе витримати будь-які погодні умови.

Вас чекають на офіційному відкритті нового футбольного поля 12 жовтня о 14.00 за адресою: місто Ковель, вул. Тараса Боровця, 5 (ФОК)


#ФЦКовельВолинь #Футбол #ПатріотиВолині #Благоустрій

Коментарі

Читайте також