Ковельчанка Ольга Падошик здобула бронзову медаль на міжнародному турнірі з вільної боротьби

Волинські спортсмени в складі збірної України взяли участь у ХХVІІІ міжнародному турнірі з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2003-2004 р.н., який відбувся у польському місті Краснік. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

У турнірі брали участь представники 15 країн світу: України, Білорусі, Естонії, Латвії, Словаччини, Чехії, Литви, Іспанії, Німеччини, Угорщини, Ізраїлю, Канади, Польщі, Норвегії, Росії.

Вдалим був виступ ковельчанки Ольги Падошик – вихованки ДЮСШ №1 (тренери Олег Стус та Ігор Падошик). У новій для себе ваговій категорії до 53 кг вона виборола бронзову медаль. Перемогу здобула у п’яти сутичках та, на жаль, поступилась за вихід до фіналу призерці цьогорічного чемпіонату світу – білорусці Олесі Гетьмановій.

Волинянка Діана Лаць здобула золоту нагороду, а Кароліна Повх – «срібло». Збірна України зайняла перше місце на цих змаганнях.

Спортсмени та їх тренери щиро вдячні за надану фінансову допомогу для участі у представницькому турнірі віце-президенту Федерації вільної та жіночої боротьби, депутатам міської ради Наталії Сеник та Юрію Оксенюку.


#ВільнаБоротьба

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У чемпіонки світу, ковельчанки, Юлії Ткач викрали авто, яке їй подарували на 30-річчя кілька днів тому

У чемпіонки світу, ковельчанки, Юлії Ткач викрали авто, яке їй подарували на 30-річчя кілька днів тому
Це сталося вночі у Львові, де нині проживає спортсменка. 26 вересня вона відзначила ювілей і про подарунок від коханого чоловіка написала у соцмережі. Сьогодні подарована Мазда зникла з платної парковки.