У Ковелі 6-річний хлопчик помилково сів у маршрутку, що курсувала до Луцька

Учора, 11 жовтня, 6-річний хлопчик після школи сів у маршрутне таксі, яке рухалось у напрямку Луцька з Ковеля. Повідомляє пресслужба патрульних.

За містом водій звернув увагу на дитину: той уже розгубився і починав плакати. Дорослі з’ясували, що дитина помилково сіла в транспортний засіб, мовляв, хотіла поїхати до мами… Працівники автозаправки викликали на місце події патрульних.
- Спочатку хлопець нічого не говорив, він був переляканий, плакав. Але коли ми купили йому шоколадку і булочку, то заговорив і почав розказувати, де живе. Це був район Сільмашу, - розказує про події поліцейський Олексій (на фото), який несе службу другий місяць і такий випадок має вперше.

Близько трьох годин патрульні їздили Ковелем, оглядали різні будинки, опитували людей. Згодом зустріли осіб, які вже розшукували дитину. Хлопця передали родичам.

Звісно, всі були неймовірно вдячні патрульним за наполегливість і віддану службу. Поліцейські провели профілактичну бесіду з рідними, застерегли від схожих випадків у майбутньому, наголосили, що дітям потрібно записувати адресу проживання чи номер мобільного когось з дорослих і класти до кишені - на випадок таких згуб.

Невідомо, де міг би опинитися маленький ковельчанин, аби не відповідальність громадян і наполегливість наших патрульних.

#ПатрульнаПоліція

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також