Упродовж січня-вересня 2019 року військовий внесок волинян до держбюджету перевищив 226 мільйонів гривень. Сума сплаченого військового збору майже на 21 відсоток перевищує минулорічні показники за аналогічний період, - інформує управління моніторингу ризикових операцій та доходів ГУ ДПС у Волинській області.

Наразі в Головному управлінні ДПС у Волинській області прогнозують ріст надходжень військового збору за підсумками усього фінансового року.

- Маємо всі підстави для такого оптимістичного прогнозу, оскільки переважна більшість волинських працедавців – сумлінні у виконанні свого обов’язку щодо нарахування і сплати податків до бюджетів усіх рівнів. Водночас волинські податківці забезпечують якісне адміністрування податкових платежів, своєчасно реагуючи на можливі ризики несплати, - зазначає в.о. начальника ГУ ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Довідково:

у січні-вересні 2019 року найбільшу суму військового збору сплачено у м. Луцьку – 97,7 мільйона гривень, на території Луцького району – 17,6 мільйона гривень, у м. Ковель – 13 мільйонів гривень, у м. Володимир-Волинський – 12,2 мільйона гривень військового збору, у м. Нововолинськ – 10,5 мільйона гривень.Сектор комунікацій ГУ ДПС у Волинській області