Юні ковельчани - переможці та призери обласного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості

Нещодавно у Волинському державному центрі естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів відбувся заочний етап Всеукраїнського фестивалю–конкурсу дитячої та юнацької творчості «Урок казки». Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради. 15 творчих робіт представили вихованці Палацу учнівської молоді імені Івана Франка.

Емоційність виступу, чистоту виконання, майстерне володіння навичками вокального мистецтва, відповідність репертуару вокально-технічним і віковим особливостям продемонструвала Ковальчук Еліна, учасниця народного художнього колективу студії естрадного співу «Нові таланти» (керівник Світлана Шиманська).

Правильність написання тексту, оригінальність сюжету, культуру оформлення матеріалу показали Смичик Валерія, Приступчук Софія - вихованки зразкового художнього колективу драматичного гурта «Дивослово» (керівник Руслана Чарнюк).

Композиційну досконалість, жанрові різновиди, художній рівень та індивідуальність виконання, якість оформлення показали Супрунюк Анастасія, яка відвідує гурток «Вишиваночка» (керівник Ольга Ломінська), Гоц Каріна – учасниця гуртка «Чарівна майстерня» (керівник Наталія Ткачук).

Журі конкурсу визнало переможцями обласного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Урок казки» та представило до нагородження Грамотами управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації:

- у номінації вокал «Чарівний голос» у молодшій віковій групі за І місце – Ковальчук Еліну («Нові таланти»);

- у номінації хореографія «Казковий» реверанс» - за І місце - народний художній колектив ансамбль танцю «Барвінок» (художній керівник Ризванюк Любов);

- у номінації літературний жанр «Казкова країна» - за І місце - Смичик Валерію у молодшій віковій групі, за І місце - Приступчук Софію у середній віковій групі, за ІІ місце - Кравця Владислава у старшій віковій групі та за І місце у старшій віковій групі зразковий драматичний гурток «Дивослово»;

- у номінації образотворче мистецтво «Казковий художник» у молодшій віковій групі за ІІ місце - Коляду Іллю, учня гуртка «Творча майстерня» (керівник Онофрійчук Наталія), у середній віковій групі за ІІ місце - Гурін Богдану, вихованку зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» (керівник Цюп'яшук Оксана);

- у номінації декоративно-прикладне мистецтво «Золоті ручки» у молодшій віковій групі за І місце - Супрунюк Анастасію з гуртка «Вишиваночка», у середній віковій групі за І місце - Гоц Каріну («Чарівна майстерня») та за ІІ місце - Євдокимову Марію, ученицю гуртка «Берегиня» (керівник Каменчук Людмила).


#ПалацУчнівськоїМолоді

Коментарі

Читайте також

Танцювальний ансамбль «Барвінок» з Ковеля став володарем Гран-прі міжнародного фестивалю в Італії

Танцювальний ансамбль «Барвінок» з Ковеля став володарем Гран-прі міжнародного фестивалю в Італії
Престижні творчі змагання, у яких взяли участь колективи з різних країн світу, відбулися в одному з найвідоміших морських курортів Північної Італії, на березі Адріатичного моря.

Юних ковельчан віком 6-8 років запрошують на навчання образотворчому мистецтву

Юних ковельчан віком 6-8 років запрошують на навчання образотворчому мистецтву
Зразкова студія «Чарівний пензлик» Палацу учнівської молоді імені Івана Франка проводить набір дітей у гурток, де навчатимуть живопису, графіці, декоративно-прикладному мистецтву, скульптурі.