Ковельська лікарня отримала медикаменти для проведення складних операцій на серці

Ковельське МТМО отримало партію медикаментів - рентгенконтрастної йодовмісної речовини «Йогексол», яку використовують при обстеженні та складних операціях на серці, - повідомляють у Волинській ОДА.

Це постачання у рамках угоди, підписаної із переможцем тендеру «Закупівля медичного обладнання та розхідних матеріалів для медичних закладів вторинного та третинного рівнів (2 фаза)», виконало товариство з обмеженою відповідальністю «Людмила-Фарм». Воно стало можливим завдяки реалізації у краї субпроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області».

Відповідно до умов тендеру, для трьох лікарень – Волинської обласної клінічної, Луцької міської клінічної та Ковельської центральної районної – придбали рентгенконтрастну йодовмісну речовину для проведення стентування та коронарографії (адже власне у цих медичних закладах працюють придбані за кошти субпроєкту ангіографи). Загалом, відповідно до умов договору, закупили 3681 флаконів ємністю 100 мл кожен.

Наразі постачальник привіз половину прописаної у договорі партії розчину для ін’єкцій «Йогексол» (ТОМОГЕКСОЛ) (виробник ПАТ «Фармак»). Інша частина прибуде у середині 2020 року (що пов'язано із терміном придатності). Вартість договору – 104 274,63 долара США. До слова, цей розчин для волинян із серцево-судинними недугами за потреби надаватимуть на безоплатній основі.


#КовельськеМТМО

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також