«Людина-павук» та «Пікачу» уже понад місяць закликають ковельчан до добра та дружби. Багато хто вже помітив у нашому місті дивних, на перший погляд, чоловіка у костюмі Спайдермена та юнака у костюмі Пікачу. Ці герої коміксів і фільмів проводять у Ковелі Європейську акцію добра #ДружбаДоброДіти .

«Спайдермен», він же уродженець Волині Віталій Карпік, приїхав до нас з Італії та знімає тут сюжети для свого Ютуб-каналу, а у ролі «Пікачу» - місцевий студент, ковельчанин, блогер-початківець, що підхопив яскраву ідею.

Під час зустрічей з школярами ковельських освітніх закладів Віталій Карпік закликає дітей дружити, об’єднуватись та підтримувати один одного, а ще проводить розіграші між підписниками у соціальній мережі Інстаграм та дарує подарунки за правильно виконані завдання. Зазвичай він приходить на урок фізкультури і мотивує дітей активно займатись спортом, адже сам у минулому спортсмен.

Хто ж він, загадковий «Спайдермен»?

- Сам я родом з Волині, з села Раків Ліс, але вже 15 років живу в Італії. Маю сім’ю, двох діток. Акцією #ДоброДружбаДіти я хочу показати, що в житті одну з найважливіших ролей відіграє дружба і позитив. Я їжджу у костюмі спайдермена Україною та Європою вже три роки, літаю літаком і мені подобається, як люди просять зробити фото, посміхаються, та навіть запрошують в гості до своїх дітей. Нещодавно у Ковелі незнайомець підійшов прямо на вулиці і запросив поїхати привітати друга з 30-річчям, і я з радістю зробив це, – розповів організатор акції під час знайомства з новими друзями у Ковельському молодіжному центрі «Місто ідей».


Молодіжний центр і Віталій Карпік сьогодні оголошують про нову спільну акцію - «Двіжмобіль ТАХІ». Що це? Безкоштовне таксі у Ковелі для молоді 14-35 років. Замовити таке «таксі» можна у визначений час дії Акції, слідкувати за яким запрошують на сторінки організаторів у Інстаграм: @ideas_city та @italia_milanoro1.

Мета такої акції - під час поїздки ви ознайомитесь з подіями, що організовуються Молодіжним центром «Місто ідей», познайомитесь з блогером з Італії та отримаєте шанс виграти одну із поїздок до Мілану в рамках соціальної акції блогера Віталія Карпіка «Галопом по Європі».

Гарний настрій під час поїздки гарантовано!

Сьогодні, 25 жовтня, таксі працюватиме до 20:00 год.
Телефонуйте та замовляйте безкоштовне таксі в межах міста +38 096 509 08 09.

Профіль у інстаграм блогера з Італії
https://instagram.com/italia_milanooro1?igshid=kbdhu4udh0io

Профіль Молодіжного центру
https://instagram.com/ideas_city?igshid=l0ygb4i862g4


#МістоІдей