З нагоди 75-річчя визволення України у Ковелі вшанували захисників рідної землі


У Ковелі представники міської та районної влади, громадськість, ветерани та молодь зібралися на меморіалі Слави, щоб вшанувати пам'ять загиблих визволителів України з нагоди 75-річчя з часу визволення України від нацистських загарбників. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Понад 1200 днів і ночей була окупована українська земля. Наша країна постраждала через своє стратегічно важливе і вигідне географічне положення.

Жодна інша країна Європи не зазнала подібного руйнування та втрат стількох людей. За підрахунками істориків, у ході воєнних дій на території України загинуло близько трьох мільйонів воїнів, понад два мільйони українців було вивезено на примусові роботи. Лежали в руїнах 714 міст, понад 28 тисяч сіл, десятки тисяч підприємств та господарств. Загальне число людських втрат – до 10 мільйонів.

- Сьогодні Україна знову переживає випробування війною. Територіальна цілісність нашої держави під загрозою. Ми говоримо про зруйновані міста і села, школи і підприємства. Але найтрагічніше, що війна забирає людські життя, калічить долі. І сьогодні наше покоління, як ніколи, розуміє ціну миру, - наголосила ведуча заходу Аліна Кубська.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих героїв в роки Другої світової війни та у ході воєнних дій на сході нашої держави та поклали квіти до Вічного вогню.#СкорботніЗаходи

Коментарі

Читайте також

У День пам'яті захисників України ковельчани вшанували полеглих земляків

У День пам'яті захисників України ковельчани вшанували полеглих земляків
Минає п’ята річниця Іловайської трагедії. Наприкінці серпня 2014 року на Донеччині в оточенні опинилися кілька тисяч українських військових. Тоді Україна понесла найчисельніші людські втрати.