ФЦ «Ковель-Волинь» та «Агрон-ОТГ» розійшлися миром у чемпіонаті України серед аматорів. ВІДЕО

У 13-турі чемпіонату України з футболу серед аматорських команд ФЦ «Ковель-Волинь» на домашньому стадіоні «Верес» приймав діючого чемпіона Тернопільської області ФК «Агрон-ОТГ» (Великі Гаї). Повідомляють на офіційному сайті Федерації Футболу Ковеля.

У першому таймі обидві команди виглядали доволі активно та створили по кілька нагод відкрити рахунок у матчі. В одній з атак ковельчан головний арбітр не помітив гру рукою "агронівців" у власному штрафному майданчику, після чого господарі посилили пресинг на ворота суперників. Однак на перерву футболісти пішли з нічийним рахунком 0:0.

У другому таймі картина гри дещо змінилась, а боротьба за м'яч точилася в основному в центрі поля. Суперники мали по кілька гольових моментів, проте грамотна гра в обороні та впевнені дії голкіперів команд звели всі зусилля опонентів нанівець. Особливо запам'ятався удар зльоту від Віталія Кашуби на буквально останніх секундах матчу, однак поєдинок закінчився "сухою" нічиєю - 1:1.

Інші матчі 13-го туру у 1-ій групі чемпіонату ААФУ закінчились так:
Вотранс – Луцьксантехмонтаж №536 - 1:1;
Карпати-Енергетик – ОДЕК - 1:4;
Нива – Епіцентр - 2:2.

Після тринадцяти турів чемпіонату України з футболу серед аматорських команд ФЦ «Ковель-Волинь» має в активі 12 очок та займає сьоме місце у турнірній таблиці 1-ої групи, де із 29-ма пунктами лідирує ОДЕК.

Наступну гру Чемпіонату України серед аматорських команд, яка стане останньою перед зимовою перервою, ковельчани проведуть 3 листопада на виїзді проти лідера Вищої Ліги Волині, «срібного» призера минулорічної першості області та володаря Суперкубка Волині — ФК «Луцьксантехмонтаж №536».

#ФЦКовельВолинь #Футбол

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Після восьми турів чемпіонату Волині з футболу ФЦ «Ковель-Волинь», із 16-ма пунктами в доробку та двома матчами у запасі, посідає другу сходинку в турнірній таблиці Вищої ліги.

У Ковелі завершився осінній турнір «AUTUMN FOOTBALL CUP» серед юнаків 2009 року народження

Упродовж трьох днів на території Ковельського МЦ «Спорт для всіх» тривав другий етап серії осінніх турнірів, до участі в якому долучилися 7 команд. Чи є серед призерів ковельчани?