1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі на території військового ліцею відкрили пам’ятний знак на вшанування загиблих захисників України

У Ковелі на території військового ліцею відкрили пам’ятний знак на вшанування загиблих захисників України

У Ковелі на території Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні встановили пам’ятний знак на вшанування загиблих захисників України. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради. Ініціаторами його спорудження стали ветерани АТО, взявши на себе основну частину робіт. Ця ідея була підтримана міською владою, спілкою АТО, керівництвом ліцею.

На урочистій церемонії відкриття перший заступник начальника ліцею Віталій Боснюк привітав колектив та запрошених гостей з визначним днем в історії навчального закладу. Він наголосив, що для кожного є обов’язком берегти пам’ять свого народу, робити все для того, щоб гідно нести звання українця.

На його переконання, знак буде нагадувати ліцеїстам про Героїв, які боролись за майбутнє держави, надихати вихованців продовжувати їх справу. Віталій Федорович подякував міській владі, спілці ветеранів та волонтерів АТО, які допомогли у його встановленні.

До ліцеїстів звернувся заступник міського голови Ігор Прокопів: “Ви — молоді люди, у складний для нашої держави час, прийняли відповідальне для себе рішення — присвятити своє життя захисту нашої Вітчизни. Ми пишаємося Вами”.
- Історія України - трагічна, нелегко дається нам наша державність, але українське військо завжди мало славні традиції і невипадково цей пам’ятний знак встановлено саме на території ліцею, - наголосив заступник міського голови.


Від учасників АТО слово мав голова ГО "Спілка ветеранів та волонтерів АТО" Леонід Хвещук, який особисто попрацював не один день на спорудженні пам’ятного знака.
— Нині наша держава героїчно відстоює свою свободу і незалежність. Кращі сини і доньки України надійно боронять нашу землю на Донбасі. А ви, шановні ліцеїсти, робите цю справу в стінах свого навчального закладу. Тож бережіть пам’ять про наших Героїв, славних українців сьогодення, - зауважив військовий.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих на Майдані та Сході України захисників, які віддали своє життя за Батьківщину. Освячення пам’ятного знака провели священники ПЦУ.


#ВійськоваПідготовка

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відбувся військово-туристичний фестиваль серед юнаків та дівчат ФОТО

У Ковелі відбувся військово-туристичний фестиваль серед юнаків та дівчат ФОТО
Змагались студенти трьох навчальних закладів міста: Ковельського ПЕК, медичного коледжу та КЦПТО. Усі команди продемонстрували високу фізичну, медичну та військову підготовку.

У Ковелі відбулась дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

У Ковелі відбулась дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)
Участь у ній взяло 10 команд. Учні демонстрували знання з історії України і національних традицій, вміння зі стройової підготовки, стрільби з пневматичної гвинтівки, долали смугу перешкод, надавали долікарську допомогу.

Ковельських старшокласників в урочищі Вовчак навчали, як давати відсіч ворогу

Ковельських старшокласників в урочищі Вовчак навчали, як давати відсіч ворогу
У рамках проекту «Вовчак. Волинська Січ. Відродження», який реалізує ВО «Свобода», у співпраці з Всеукраїнською громадською організацією «Сокіл», тривають вишкільні таборування учнів.