1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі двоє водіїв за рух через переїзд на червоний сигнал заплатять штраф

У Ковелі двоє водіїв за рух через переїзд на червоний сигнал заплатять штраф

Сьогодні вранці екіпаж патрульної поліції помітив як два автомобілі Volkswagen Caddy, ігноруючи правила руху через залізничні переїзди, здійснили рух при увімкненому забороняючому сигналі світлофора.

Під час складання всіх необхідних матеріалів встановлено, що 26-річний водій керував автомобілем без відповідних на це документів та з метою уникнення адміністративної відповідальності, неодноразово пропонував неправомірну вигоду, на зауваження поліцейських припинити неправомірні дії не реагував та наполягав на своєму.

Інспектори викликали слідчо-оперативну групу, оскільки за пропозицію неправомірної вигоди службовій особі, передбачено кримінальну відповідальність згідно зі статтею 369 Кримінального Кодексу України.

На керманича патрульні винесли постанову за ч.1 ст. 126 КУпАП (керування без відповідних документів).

На обох водіїв патрульні склали протоколи за ч.2 ст. 123 КУпАП: в'їзд на залізничний переїзд у випадках, коли рух через переїзд заборонений, - тягне за собою накладення штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого або адміністративний арешт на строк від семи до десяти діб з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого.

Будьте уважні та пам’ятайте, що аналогічні дії можуть коштувати Вам життя або здоров’я.#ПатрульнаПоліція

Коментарі

Читайте також