У Краматорську, на Донеччині, розпочався четвертий щорічний відкритий конкурс для дівчат з інвалідністю "Краса без обмежень". Участь у ньому беруть дівчата з обмеженими фізичними можливостями віком від 18 до 35 років, які пересуваються на інвалідних візках. Конкурс проводиться в чотири етапи. Волинь представляє ковельчанка Ольга Яренчук. І вона уже в фіналі!

Дівчина працює прес-секретарем ГО «Асоціація осіб з інвалідністю «Добра дія в дії» та позаштатним кореспондентом газет «Вісті ковельщини», «Сила духу», «Благовіст». Ольга є членом збірної Волині з боча. Захоплюється вишиванням, бісероплетінням та в’язанням гачком.

Її мета: «…це знайти своє місце у житті, саме те, заради чого буде цікаво жити і рухатись вперед. Здобути освіту, знайти своє кохання та створити гврну родину, діток. По мірі своїх можливостей допомагати іншим… Ось це і є головна мета на сьогоднішній день.»

Після тривалого відбіркового туру до фіналу вийшли наступні дівчата:
Маргарита Балинт (Халявіна), м.Одеса,
Яренчук Ольга, м.Ковель, Волинська область,
Наталія Давиденко, м.Черкаси,
Віолета Кочішвілі, м.Первомайськ, Миколаївська область,
Яна Штапір, м.Київ,
Олена Кораблева, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська область,
Джульетта Площинська, с.Красносілка, Хмельницька область,
Надія Годованець, с.Ясень, Івано-Франківська область,
Ірина Ковалевська, м.Северодонецьк, Луганська область,
Евгенія Діхтяр, м.Павлоград, Дніпропетровська область,
Марія Податель, м.Світловодськ, Кіровоградська область,
Вікторія Літовченко, м.Дружківка, Донецька область.

Головною метою конкурсу є залучення молоді з функціональними обмеженнями до культурних та духовних цінностей, демонстрація суспільству, що люди з інвалідністю мають сили, здібності та талант до творчих й ділових звершень в майбутньому, індивідуальну самореалізацію в соціумі та відчувають себе повноцінними членами сучасного суспільства.

Вболіваємо за Олю та бажаємо успіху у досягненні своєї мети!

#КрасаБезОбмежень #СоціальнийЗахист #Боча