У Ковелі зробили капітальний ремонт приміщення для занять хореографією та спортом

У Ковелі зробили капітальний ремонт другого поверху приміщення народного дому "Просвіта", у залах якого займаються танцювальні колективи та спортивні секції. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

У місті з кожним роком збільшується кількість дітей, які бажають реалізувати себе. На сьогодні у народному домі “Просвіта” займається у гуртках та секціях понад пів тисячі юних ковельчан. Як розповідає директор закладу Михайло Пірожик, у них працюють два танцювальних колективи, є театральна студія, навчають там і мистецтву естрадного співу. Також прописку отримали і деякі спортивні секції.

Раніше їм для репетицій та тренувань слугували два зали — танцювальний і спортивний. Тож виникали певні незручності, адже груп додавалось. Стало тісно усім, важко було з графіком. Були неодноразові звернення від керівників колективів з проханням розв'язати проблему. Це питання обговорили з міською владою.

- Приємно, що нас зрозумів міський голова Олег Кіндер та його заступник Ігор Прокопів. Були виділені необхідні фінансові ресурси, розроблена проєктно-кошторисна документація, - зазначив директор “Просвіти.”

На сьогодні проведено капітальний ремонт приміщення на другому поверсі. Його зонували, розділивши на три повноцінні частини. У двох з них повністю замінили підлогу, змонтували перегородки, зробили сучасне освітлення. Крім того, облаштовані роздягальні для хлопчиків і дівчаток, батькам стало зручніше чекати свою малечу. Встановлено відеоспостереження, вентиляцію. Отже, тепер одночасно тут можуть проводити заняття різні колективи, не заважаючи один одному.

Зокрема, в одному з залів освоюють мистецтво кіокушкинай карате.

- У нас займається майже 120 дітей. Раніше був доволі сірий зал, прохолодно. Ми дуже вдячні всім, хто доклав зусиль для його перебудови. Стало набагато комфортніше. А так як до у нас приходять з п’яти років, світлий зал краще фокусує спортсменів і це допомагає нам у тренувальному процесі, - розповідає інструктор Ковельської філії Волинської федерації Сергій Долінко.

Поруч свої перші кроки у танцювальній кар’єрі роблять юні ковельчани. Вони отримали теж автономію. Тепер група працює, не підтасовуючи ні з ким свої графіки, і тренування проводять у зручний для себе час.

- Навчаємо малечу, яка ще відвідує садок. Зараз у нас прекрасні умови, паркет чудовий, на якому дуже добре дітям рухатись. Все супер. Ми задоволені, - ділиться враженнями тренер клубу бально-спортивного танцю «Модерн» Іванна Бешта.

Також у цей час по сусідству проходять заняття з кікбоксингу. Секцію відвідує майже 100 спортсменів. Вони територіально й були незалежні, у них замінили лише одну стіну. Зробили як в інших залах її дзеркальною, що візуально збільшило площу.

- Дуже приємно, що народний дім "Просвіта" за останні роки зазнав таких змін. Батьки ведуть сюди дітей з великим задоволенням. До мене приїжджали колеги з Луцька, Рівного, Львова. Вони заздрять і кажуть, що ми танцюємо в найкращому залі в Україні, - розповів Ігор Ткачук керівник клубу бального танцю “Модерн”.

Тож у Ковелі за справами побутовими не забувають про культуру і спорт. Аби наші артисти мали хороші комфортні умови для роботи, презентації своєї творчості, а глядачі з радістю приходили на ці заходи, впродовж кількох років ведуться роботи з реконструкції діючих і будівництва нових закладів.

- Капітальний ремонт “Просвіти” - це дуже вдала інвестиція для міста. Кожного тижня там відбувається по кілька заходів. Приїжджають до нас артисти з різних регіонів України, з-за кордону і приємно, що їх зустрічає вишуканий сучасний заклад культури. Але перш, як побачити довершений виступ на сцені, піднятись на найвищу сходинку п'єдесталу, треба чимало потрудитись. Про хороші умови для репетицій і тренувань наших юних мешканців ми теж подбали, довівши до ладу наші зали для занять у “Просвіті”, - зазначає заступник міського голови Ігор Прокопів.
#Просвіта

Коментарі

Читайте також