1. Головна
  2. Новини
  3. Десять холодильників та «Лісапетний батальйон» у подарунок: як у Ковелі вітали залізничників

Десять холодильників та «Лісапетний батальйон» у подарунок: як у Ковелі вітали залізничників

Сьогодні – День залізничника України. У Ковелі представників галузі вітали учора в Палаці культури імені Тараса Шевченка. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Слова подяки за працю, відданість справі адресував присутнім начальник станції Ковель Руслан Александрук.

Залізничників привітав перший заступник міського голови Михайло Гетьман, який наголосив на важливості цієї професії. Михайло Олександрович відзначив, що працівники Ковельського вузла не зупиняються на досягнутому, знаходять нові шляхи розв’язання проблем, вміло вибудовують тактику та стратегію розвитку своїх виробничих підрозділів.

Михайло Гетьман вручив Почесні грамоти міської ради та цінні подарунки групі залізничників. Естафету віншувань та церемонію нагородження продовжив заступник голови райдержадміністрації Аркадій Степанюк. Від імені народного депутата Степана Івахіва звернувся до працівників та ветеранів залізничного транспорту голова благодійного фонду «Патріоти Волині» Павло Самолюк.

Відзнаки та цінні подарунки отримали залізничники від благодійного фонду «Патріоти Волині». У цей день десятеро з них стали власниками холодильників. Подбав фонд й про створення хорошого відпочинку учасників урочистостей – організацію концерту гурту «Лісапетний батальйон».

Позитивних емоцій додали і виступ ансамблю танцю «Барвінок» Палацу учнівської молоді (художній керівник Любов Ризванюк) та ведуча заходу Анастасія Данилюк.


#Укрзалізниця #ПатріотиВолині

Коментарі

Читайте також

З Днем залізничника, ковельчани!

З Днем залізничника, ковельчани!
4 листопада 1861 року з Відня до залізничного вокзалу Львова прибув перший поїзд. Цей день вважається початком історії залізниць в Україні і професійним святом залізничників.