1. Головна
  2. Новини
  3. З початку року на дорогах Волині загинуло 93 особи. З них - 9 дітей

З початку року на дорогах Волині загинуло 93 особи. З них - 9 дітей

Порушення правил маневрування і перевищення безпечної швидкості залишаються найпоширенішими причинами аварій, - повідомляє патрульна поліція. Про це свідчить моніторинг, проведений відділом розшуку та опрацювання матеріалів ДТП, за 10 місяців 2019 року.

За даними поліцейських, основними причинами автопригод, які були скоєні протягом звітного періоду, є:
- порушення правил маневрування - 732 автопригоди або (31%) від усіх ДТП,
- перевищення безпечної швидкості руху – 647 ДТП (27%),
- недодержання дистанції – 282 ДТП (12%),
- керування транспортним засобом у нетверезому стані – 154 ДТП (7%),
- порушення правил проїзду перехресть – 148 ДТП (6%).

Крім того, водії порушують правила проїзду пішохідних переходів, правила зупинки і стоянки та правила обгону. 4 аварії трапились через перевтому і сон за кермом та ще 4 – через порушення вимог ПДР погоничами тварин.

22 ДТП стались через перехід дороги у невстановленому місці, 9 – через неочікуваний вихід на проїзну частину, 1 – через пішохода в нетверезому стані: а це вже відповідальність пішоходів, учасників дорожнього руху.

Загалом, за січень-жовтень 2019 року на вулично-дорожній мережі Волинської області зареєстровано 2358 ДТП. З початку року на дорогах загинуло 93 особи. 30 людей загинуло в результаті зіткнення транспортних засобів, 29 – в результаті наїзду на пішохода, 11 – наїзду на велосипедиста, 11 – перекидання транспортного засобу, 3 – наїзду на перешкоду та ін.

Найстрашніше, коли через дорослих страждають діти. З початку року на дорогах області травмувалось 150 дітей та 9 дітей загинуло. Четверо загиблих дітей були пасажирами транспортних засобів, також травмувалась 81 дитина-пасажир.


#ДТП #ПатрульнаПоліція

Коментарі

  • Владислав
    Можливо хтось зверне увагу на вул.Достоєвського у Ковелі, де після ремонту покриття, побільшаяло авто, і через відсутність тротуарів, дорожньої розмітки, переходів та знаків, пішоходи пересуваються по проїздній частині, грають діти, раптово перетинають дорогу перед авто на велосипедах і перебігають. Там велика ймовірність наїзду на пішоходів. В тому числі через байдужість батьків.
    Відповісти

Читайте також