1. Головна
  2. Новини
  3. На оплату електроенергії за освітлення вулиць Ковеля цьогоріч пішло понад 2 млн грн бюджетних коштів

На оплату електроенергії за освітлення вулиць Ковеля цьогоріч пішло понад 2 млн грн бюджетних коштів

У Ковелі за 9 місяців 2019 року на утримання мереж зовнішнього освітлення використано майже 760 тисяч гривень з міського бюджету. Про це повідомляє управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства. За ці кошти проведено заміну ламп, кабельних ліній, зруйнованих опор, а також ремонт та обслуговування світлофорів.

Упродовж року реконструйовано мережі вуличного освітлення на вул. Відродження, Театральній, Ветеранів та Івасюка. Бетонні опори замінено на металеві оцинковані з сучасними енергоощадними ліхтарями.

Здійснено поточний ремонт мереж по вул. Смірнова, завершено роботи з електрифікації вулиць Дружби, Весела, Світла, Інтернаціоналістів.

Загалом цьогоріч на влаштування вуличного освітлення та світлофорних об'єктів у Ковелі спрямовано з місцевого бюджету 4,5 млн грн. А за використану електроенергію на освітлення вулиць та парків міста Ковеля оплачено 2 млн 359 тис грн.

Нині триває планування бюджету на 2020 рік. Тож роботи з реконструкції мереж вуличного освітлення та електрифікації нових вулиць міста продовжаться. Які саме роботи будуть затверджені вирішуватимуть депутати на бюджетній сесії міської ради у грудні 2019 року.


#Благоустрій #МіськийБюджет

Коментарі

Читайте також

У Ковелі в центрі міста запрацювали світлофори

У Ковелі в центрі міста запрацювали світлофори
Нині дорожній рух регулюють нові енергоефективні світлодіодні прилади. Окрім перехресті вулиць Незалежності-Театральна, такі ж об'єкти мають встановити й на Театральній-Сагайдачного.

В Уховецьку на Ковельщині облаштовують рекреаційну зону ВІДЕО

В Уховецьку на Ковельщині облаштовують рекреаційну зону ВІДЕО
Пляж на озері, де влітку чимало відпочивальників, заріс очеретом. Місцева громада ініціювала розчищення озера та влаштування місць відпочинку. Їх підтримали сільська рада та благодійний фонд Степана Івахіва “Патріоти Волині”.

У Ковелі на вулиці Володимирській облаштують парк

У Ковелі на вулиці Володимирській облаштують парк
Земельна ділянка площею 4500 кв.м. ще з 2006 року зарезервована для створення відпочинкової зони. Міський голова Олег Кіндер дав доручення комунальникам та архітекторам підготувати відповідні документи для початку робіт.