1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі планують збудувати бетонний завод

У Ковелі планують збудувати бетонний завод

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення бетонного заводу по вулиці Варшавській,14 в місті Ковелі Волинської області». Про це повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.
Фото ілюстративне

Територія, на яку розробляється детальний план, знаходиться в західній частині міста у південно-західному промисловому районі. Тут передбачено розміщення бетонного заводу та формування земельної ділянки для його обслуговування площею 2,6402 га за рахунок земель комунальної власності.

На території заводу пропонується розміщення бетонної установки БСУ-60, адміністративно-побутового корпусу, приміщення охорони, котельні, трансформаторної підстанції, пожежних резервуарів, майданчиків для складування сипучих матеріалів (сировини), майданчиків для зберігання автомобілів та автомобільні ваги.

Площа забудови складатиме - 7129,0 кв. м, площа мощення – 12108,0 кв. м, площа озеленення - 7165,0 кв. м.

Визначена проектом діяльність і об’єкти містобудування, по вулиці Варшавській, 14 в місті Ковелі Волинської області, не підлягають стратегічній екологічній оцінці (СЕО) та не належать до списку категорій видів планованої діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля (Закон України «Про оцінку впливу на довкілля»).
Проектний план

Детальніше - на офіційному сайті Ковельської міської ради за посиланням:
http://www.kovelrada.gov.ua/news-8193.html


#Новобудова #Благоустрій

Коментарі

  • Вже смітя переробний побудували,ще бетонний побудуєм.
    Відповісти

Читайте також

У «Парковому кварталі» у Ковелі почали зводити новий будинок. Буде ліфт, панорамні вікна і магазини

У «Парковому кварталі» у Ковелі почали зводити новий будинок. Буде ліфт, панорамні вікна і магазини
Ця п’ятиповерхівка відрізнятиметься від попередніх дизайном фасаду та комерційними приміщеннями на першому поверсі. Квадратні метри для бізнесу - уже в продажу.