1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відбувся показ фільму "Додому" та зустріч з режисером стрічки Наріманом Алієвим

У Ковелі відбувся показ фільму "Додому" та зустріч з режисером стрічки Наріманом Алієвим

У Кінотеатрі "Прем'єра" в Ковелі відбувся показ фільму "Додому" та зустріч з режисером картини Наріманом Алієвим. На глядачів стрічка справила неймовірне враження. Про свої емоції вони діляться у соцмережах та дякують організаторам і режисеру за зустріч і змістовний фільм.

- Мабуть, кожен з присутніх на перегляді лишився під враженням, бо фільм надзвичайно глибокий, драматичний і філософський. Приємно подивована неймовірним талантом, майстерністю, ерудованістю, мідрістю, почуттям гумору і легкістю в спілкуванні автора картини. Отож, хто ще не зміг переглянути кінострічку, і хто підтримує український кінематограф, обов'язково сходіть в кінотеатр. Бо, на мою думку, це фільм не лише про трагедію кримськотатарського народу, а й урок для всіх нас, українців, особливо в цей непростий час: як важливо піклуватись і оберігати свою рідну, Богом дану землю, і бути одним єдиним народом!, - пише на своїй сторінці у Фейсбук місцева художниця Оксана Цюп'яшук.


«Додому» - фільм українського режисера кримськотатарського походження Нарімана Алієва. Про наболіле, про Крим... Очима людини, що є нащадком тієї землі, тих традицій і цінностей.

Складна сюжетна лінія, що тримає у напрузі від початку до кінця. Чудова гра акторів, та яскравий приклад того, як у мить може змінитись життя цілого народу, родини, людини...

- Кінотеатр "Прем'єра" Ковель - ви найкращі! Особисто я, кожного разу з нетерпінням чекаю на такі заходи. Дякую за показ фільму та надзвичайно цікаве знайомство з головним режисером стрічки. Nariman Aliev, ви дуже цікава та позитивна людина. Вдячні за розповіді, за вашу людяність та щирість. Нових вам проектів, звершень, нагород та визнань. Отож друзі, ми доволі не рідко бідкаємось на відсутність культури у нашій державі, так от вона на левову часту залежить від подібних кінофільмів. А їх успіх та подальший розвиток залежать від кількості переглядів та касових зборів. Тому до кінотеатру і підтримаємо українське💙💛, - зауважила після перегляду фільму керівниця Волонтерського об'єднання "Ковель Animals" Катерина Миронюк.


- Наріман Алієв "Додому". Прем'єра і зустріч з режисером відбулась. Чудова зустріч, прекрасна, чуттєва картина. Раджу переглянути. Щиро дякую Руслані і Юрію Цюп'яшук за те, що подбали про цікаву подію для ковельчан, процвітання, "Прем'єра" - кращі, - написала керівник студії естрадного співу «Нові таланти» Світлана Шиманська.

Показ фільму триває: 16.50 год та 19.30 год. Кінотеатр "Прем'єра".#Кінотеатр

Коментарі

Читайте також

Ковельчан запрошують за прем'єру та зустріч з режисером фільму «Додому»

Ковельчан запрошують за прем'єру та зустріч з режисером фільму «Додому»
Схвально прийнятий критиками та глядачами, перший повнометражний фільм 26-річного кримськотатарського режисера Нарімана Алієва змусив Канни вкотре заговорити про нову хвилю українського кінематографа.