1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі фіскали попередили спробу незаконної реалізації партії спирту

У Ковелі фіскали попередили спробу незаконної реалізації партії спирту

У м. Ковелі фіскали попередили спробу незаконної реалізації партії спирту. Значна партія підакцизного товару незаконно зберігалася в одному з приватних приміщень мешканки м. Ковель, - інформує оперативне управління ГУ ДФС у Волинській області.

Працівниками податкової міліції Волині під процесуальним керівництвом прокуратури області в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні, за ознаками вчинення злочинів, передбачених ст. 204 та чт.199 КК України проведено санкціонований огляд приватного обійстя.

В ході проведення огляду виявлено значну партію спирту, який ймовірно призначався для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв. За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено понад 700 літрів спирту орієнтовною вартістю 180 тисяч гривень. Крім того, виявлено та вилучено велику кількість пластикової тари та обладнання для розливу фальсифікату.

У зазначеному кримінальному провадженні тривають необхідні слідчі дії з метою встановлення усіх обставин вчинення кримінального правопорушення.


#Акциз

Коментарі

Читайте також

Понад 17 мільйонів гривень сплачено до бюджету Ковеля від продажу легального алкоголю та цигарок

Понад 17 мільйонів гривень сплачено до бюджету Ковеля від продажу легального алкоголю та цигарок
Кожен відповідальний споживач повинен вимагати у продавця фіскальний чек, у якому зазначається сума акцизного податку, яка згодом зарахується до бюджету громади.