1. Головна
  2. Новини
  3. У День Гідності та Свободи у Ковелі вшанували полеглих героїв

У День Гідності та Свободи у Ковелі вшанували полеглих героїв

Сьогодні, у День Гідності та Свободи, представники міської та районної влади, установ, підприємств, духовенства, громадських організацій, молодь прийшли до монумента борцям за волю України. Ковельчани зібралися тут, аби віддати данину пам’яті і шани співвітчизникам, які восени 2004 року і в листопаді 2013-го – лютому 2014-го постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Під час мітингу-реквієму присутні згадали події Революції Гідності, незчисленні прояви мужності і гідності її учасників, всіх захисників рідної землі. Ведучі заходу Анастасія Данилюк та Аліна Кубська наголосили: ”Український народ довів, що у нації, яка вийшла на Майдан і заявила, що спроможна на захист своєї свободи, є велике серце і високий дух.

На жаль, нині на території нашої держави немає спокою. Продовжуються військові дії на Сході України, в ході яких вже втрачено тисячі життів солдат та мирних жителів. Серед них є і наші земляки, які віддали своє життя за правду і свободу. Ми не маємо права забути Героїв Небесної Сотні та полеглих воїнів АТО”.

Пам’ять про загиблих патріотів вшанували хвилиною мовчання. Нікого не залишив байдужим пісенний твір «Прохання до неба» у виконанні юної ковельчанки Вероніки Солтисяк. Поминальну панахиду відслужив декан Православної церкви України Василь Мичко з духовенством. На знак шани до підніжжя пам’ятника борцям за волю України лягли квіти.#СкорботніЗаходи

Коментарі

Читайте також

Ковельчан запрошують на міські заходи до Дня Гідності та Свободи, Дня пам’яті жертв голодоморів

Ковельчан запрошують на міські заходи до Дня Гідності та Свободи, Дня пам’яті жертв голодоморів
Вони відбудуться 21 листопада біля пам’ятника борцям за волю України та 22 листопада – біля меморіальної стели «Хрест пам’яті жертвам більшовицького терору». 23 листопада - загальнонаціональна акція «Запали свічку».

Пошуковим загоном «Відродження» знайдено останки солдат, які загинули при визволенні Ковеля ВІДЕО

Пошуковим загоном «Відродження» знайдено останки солдат, які загинули при визволенні Ковеля ВІДЕО
Останній спочинок 27 бійців знайшли у братській могилі біля пам’ятника невідомому солдату в Лукові. Останки шістьох неідентифікованих - в урочищі Мар’їне Ковельського району.