Відсьогодні водійські посвідчення можна замовити онлайн

Сьогодні набула чинності постанова Кабінету міністрів України, про порядок видачі посвідчень водія, що дозволяє отримати посвідчення водія через електронний кабінет. Про це повідомляє пресслужба Головного сервісного центру МВС України, - пише ВолиньРоst.

- Замінити посвідчення водія чи відновити його у випадку втрати стане набагато легше. Незабаром громадянин зможе замовити ці послуги, не виходячи з дому – достатньо мати власний електронний кабінет водія. Відповідні зміни до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами було внесено постановою Кабінету міністрів України від 15.11.2019 року №946, яка сьогодні набула чинності, - йдеться у повідомленні.


Відповідні зміни дозволять громадянам обміняти посвідчення водія та отримати його після втрати чи викрадення, скориставшись послугою через електронний кабінет водія або Єдиний державний портал адміністративних послуг.

Вказано, що в електронному кабінеті водій зможе обміняти посвідчення, що було видане вперше на 2 роки після закінчення строку його дії, а також отримати нове посвідчення, якщо старе стало непридатним для подальшого використання. Також обміняти посвідчення можна, якщо у водія змінились персональні дані, або ж посвідчення було втрачене чи його викрали.

#СервіснийЦентрМВС

Коментарі

Читайте також

За повідомлення про замінування ковельчанину дали два з половиною роки з іспитовим терміном

За повідомлення про замінування ковельчанину дали два з половиною роки з іспитовим терміном
Екстрений виклик на спеціальну телефонну лінію «102» про вибуховий пристрій у сервісному центрі МВС був завідомо неправдивим. Чоловік щиро розкаявся у скоєному.