У Ковелі провели фото-флешмоб до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Повідомила директор Ковельського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інна Третяк.

Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначають 1 грудня, міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розпочав у Ковелі фото-флешмоб. Акція має спонукати населення до соціальної терпимості та розширення обміну інформацією про пандемію, яка швидкими темпами розповсюджується в світі. Саме спільні дії служать справі зміцнення організованих зусиль у боротьбі з ВІЛ/СНІДом.

До фото-флешмобу долучилися понад 20 колективів: місцевий центр надання безоплатної вторинної правової допомоги, міськрайонний відділ “Центр пробації”, Ковельське МТМО (лор-відділення, хірургії та урології), ветерани бойових дій, служба у справах дітей виконавчого комітету міської ради, Центр надання адміністративних послуг, міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста, об'єднаний міський військовий комісаріат, працівники Ковельського ВП ГУНП, міськрайонний центр зайнятості, Палац учнівської молоді, представники освіти міста, а також мережі магазинів “EVA”, “Watsons”, “Фокстрот”, “Prince & Princess”, ресторани “Orange”, “Otto” та магазин “Meat”.

Організатори акції дякують усім, хто долучився!