1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельська лікарня отримала позашляховик від фонду Ріната Ахметова

Ковельська лікарня отримала позашляховик від фонду Ріната Ахметова

Ковельське МТМО отримало новий автомобіль швидкої медичної допомоги Toyota Land Cruiser Prado, який оснащено за останнім словом медичної техніки та всім необхідним для порятунку життя наших пацієнтів. - повідомляють на сторінці Ковельського МТМО у Фейсбук.

- Щиро дякуємо фонду Ріната Ахметова та начальнику Управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації Ігорю Ващенюку за автомобіль та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!, - зауважують у дописі ковельські медики.


Як повідомляють на сайті Фонду Ріната Ахметова, автомобілі первинної медико-санітарної допомоги, створені на базі Toyota Land Cruiser. Вперше такі суперсучасні машини отримали державні амбулаторії у віддалених районах і селах. Спецавтомобілі оснащено за останнім словом медичної техніки.

Урочисте вручення ключів медикам відбулося в рамках проекту «200 швидких для України», який реалізують з ініціативи президента Володимира Зеленського та особистого рішення засновника Фонду Ріната Ахметова.


#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

Сім'ї ковельських медиків зробили щеплення, запустивши флешмоб під гаслом "Вакцинуйся - бережи життя" ФОТО

Сім'ї ковельських медиків зробили щеплення, запустивши флешмоб під гаслом "Вакцинуйся - бережи життя" ФОТО
Усі наявні в лікувальних закладах Ковельського МТМО вакцини сертифіковані Всесвітньою організацією охорони здоров'я, цілком безпечні та ефективні.

У Ковелі померло немовля, яке годували сирим коров'ячим молоком

У Ковелі померло немовля, яке годували сирим коров'ячим молоком
Одномісячну дитину з села Гулівка Ковельського району доставили на приймальне відділення Ковельської ЦРЛ у важкому стані. Після тривалих реанімаційних заходів врятувати малюка не вдалося.