1. Головна
  2. Новини
  3. За 10 місяців в Ковелі неповнолітні вчинили 12 злочинів

За 10 місяців в Ковелі неповнолітні вчинили 12 злочинів

У Ковелі відбулось розширене засідання координаційної ради у справах дітей, яке провів заступник міського голови Ігор Прокопів. На зустріч також були запрошені заступники з виховної роботи навчальних закладів міста. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Зауважили, що за 10 місяців в Ковелі було вчинено 12 злочинів (10 неповнолітніх осіб скоїли 10 крадіжок, 1 умисне тілесне ушкодження та 1 грабіж). До кримінальної відповідальності притягалися учні ЗЗСО №1, №5, № 8, вечірньої школи №1, Ковельського промислово-економічного коледжу, Старовижівського ліцею, Луківського ПТУ №22. Причинами, що зумовлюють дитячу злочинність, є негативний вплив вулиці, бажання похизуватися перед однолітками, психологічна криза у стосунках батьків і дітей.

З приводу здійснення учнями правопорушень свою думку висловили заступники освітніх закладів міста з виховної роботи та старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Ковельського відділу поліції Юрій Кузьмук.

Педагоги проінформували про профілактичні заходи, які проводяться в школах та коледжах, співпрацю з іншими зацікавленими структурами.

Сергій Цигульов - заступник начальника ВОНС в Ковелі, Юрій Єрохін - заступник начальника сектору превенції Ковельського відділу поліції розповіли про роботу, яка ведеться у місті патрульними щодо попередження злочинів, правопорушень, запобігання бродяжництву.

Також детально обговорили тему супроводу родин учасників АТО та надання різного виду послуг переселенцям працівниками центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. З цього приводу виступила керівник структурного підрозділу Інна Третяк.

Голова координаційної ради Ігор Прокопів рекомендував керівникам навчальних закладів звернути увагу на школярів, які мають пропуски уроків без поважних причин, тримати на контролі відвідування навчального процесу дітьми, які перевелися в інший освітній заклад з тих чи інших причин.

Також доручення отримали відповідні відділи щодо встановлення власників закинутих, аварійних будівель. Необхідно організувати спільну зустріч, аби виробити план дій щодо недопущення вчинення правопорушень та злочинів на цих територіях.


Служба у справах дітей
виконавчого комітету міської ради


#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

Триває онлайн-голосування: підтримаймо ковельчанку, яка бере участь у конкурсі «Краса без обмежень»!

Триває онлайн-голосування: підтримаймо ковельчанку, яка бере участь у конкурсі «Краса без обмежень»!
Ольга Яренчук - учасниця Всеукраїнського конкурсу краси для дівчат з інвалідністю, може стати переможницею у номінації "Міс Інтернет". Проголосувати можна у соцмережі Фейсбук.