1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські рятувальники нагадали про безпеку працівникам ЦНАПу

Ковельські рятувальники нагадали про безпеку працівникам ЦНАПу

Ковельські рятувальники провели робочу зустріч з працівниками центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ковельської міської ради, під час якої обговорювалось питання дерегуляції підприємницької діяльності та подальшої співпраці з Ковельським МРВ УДСНС України у Волинській області щодо Порядку подання і реєстрації декларацій відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам пожежної безпеки.

Також рятувальники наголосили на необхідності при первинному зверненні суб'єктів господарювання проводити роз'яснювальну роботу щодо обов'язкового подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.


#Рятувальники #Безпека

Коментарі

Читайте також

Рятувальники нагадують ковельчанам правила безпечного користування електроприладами

Рятувальники нагадують ковельчанам правила безпечного користування електроприладами
У Ковельському МРВ УДСНС України у Волинській області однією з найпоширеніших причин виникнення пожеж називають коротке замикання електропроводки та порушення правил пожежної безпеки.

На Ковельщині знешкодили боєприпаси та виявили загиблого у пожежі чоловіка

На Ковельщині знешкодили боєприпаси та виявили загиблого у пожежі чоловіка
Минулого тижня на Волині рятувальники ліквідували 27 пожеж, здійснили 6 виїздів для проведення аварійно-рятувальних робіт. Під час гасіння пожеж врятовано двох людей, виявлено тіла трьох загиблих.