1. Головна
  2. Новини
  3. Сьогодні, 4 грудня 2019 року, Волинській області – 80 років

Сьогодні, 4 грудня 2019 року, Волинській області – 80 років

Волинянам судилося народитися в унікальному краї, де дивовижна краса природи гармонійно поєднується із духовною та культурною спадщиною. Переконався, що тут живуть працьовиті і щирі люди, які є міцним надійним фундаментом розвитку сучасного європейського регіону та істинними патріотами держави.

Волинь – невелика за площею та кількістю населення, але величезна за стратегічним значенням. Це регіон великих можливостей і хороших перспектив. Усе, чим сьогодні багата область – це унікальний надійний фундамент, на якому сучасне і прийдешні покоління продовжать розбудову краю, щоб життя волинян з кожним роком ставало все краще.

Впевнений, що виклики, які ставить перед нами реальність, згуртують нас, а ювілей стане новим імпульсом для натхненної праці на благо Волині і всієї України.

Дорогі волиняни!


З нагоди відзначення – Дня утворення Волинської області вітаю усіх волинян, кожну волинську родину, усіх, хто народився на цій землі та причетний до її розвитку.

Вірю, що нашими спільними зусиллями, наполегливою працею і щирими молитвами нам вдасться зберегти мир і спокій на волинській землі.

Саме «нашими», не побоюсь цього слова, адже я, як новопризначений голова облдержадміністрації, робитиму усе заради Волині.

Нехай кожен прийдешній день дає наснагу на нові здобутки і надихає на високі звершення в ім’я процвітання волинського краю, дарує нам надію і віру в мирне і щасливе майбутнє нашої держави!

Голова обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко


Довідково:


Волинська область

Утворена 4 грудня 1939 року
Площа - 20,2 тис. кв. км, 3,4 % території України, 20 місце серед її областей
Центр області - м. Луцьк
Кількість адміністративних районів - 16
Всього міст - 11, у тому числі міст обласного підпорядкування - 4
Найбільші міста області: Луцьк, Ковель, Нововолинськ, Володимир-Волинський


#ЮрійПогуляйко

Коментарі

Читайте також