1. Головна
  2. Новини
  3. 10 грудня зареєстровано два звернення до Ковельського відділу поліції з приводу шахрайства

10 грудня зареєстровано два звернення до Ковельського відділу поліції з приводу шахрайства

«Працюють» шахраї: двоє людей за один день втратили свої кошти через власну необачність та надмірну довірливість. Про чергові випадки шахрайства інформує Ковельський відділ поліції Волинської області.

Учора, 10 грудня, 34-річний житель ковельського району був ошуканий спритником під час покупки мотоблока на одному із інтернет-сайтів продажу товарів. Чоловік залишився майже без 8 тисяч гривень та товару.

Того ж дня, 61-річну місцеву мешканку ошукали псевдо банківські працівники. У телефонному режимі спритник представився працівником одного з відділів банку, та під приводом розблокування картки заявниці в подальшому ошукав її на 13 000 грн.

Поліція радить:

Під час купівлі товару через інтернет мережу, запропонуйте розрахуватися після отримання та перевірки товару у службі доставки. Якщо це шахрай, він одразу перестане спілкуватися з вами, бо зрозуміє, що на вас нічого не заробить.

Ніколи не називайте незнайомцям свої особисті дані, номера карткових рахунків та пін-код.
Не здійснюйте платіжні операції, які Вам не зрозумілі, не дійти за інструкціями незнайомих осіб, які намагаються в цьому допомогти.


#Шахрайство #НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також