У Ковелі особливі діти вчилися тонкощам розпису імбирного печива

Нещодавно вихованці Ковельського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю мали можливість взяти участь у майстер-класі з розпису імбирного печива. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Подарувала таке неймовірне свято чарівна ковельська майстриня — Ірина Машенцова. Вже понад 17 років жінка творить справжні чудеса на своїй кухні. Кожен виріб — витвір кулінарного мистецтва, у якому є своя неповторність, магічність.

На пропозицію Ковельського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провести майстер-клас з дітками, які мають особливі потреби, пані Ірина погодилась відразу, адже це була одна з її мрій!

Спільно зі своєю донькою Настунею, кулінарка зуміла створити у центрі справжню майстерню з виготовлення знаменитого різдв’яного смаколика. Аби малеча почувала себе комфортно, кожне робоче місце було дбайливо підготовлене та прибране. Кімната наповнилась пахощами п’янких спецій. Так і хотілось швиденько взяти до рук запашну рукавичку чи чобіток та зробити їх дивовижно-неповторними. Панувала тиша. Дітки старанно виводили свої візерунки на пряничному полотні, створюючи власні імбирні шедеври.

Після завершення розпису юні художники-кулінари склали свої вироби у чарівні коробочки, які підготувала Ірина, аби скуштувати смаколики зі своїми рідними вдома за теплою чашкою чаю. Ось так збуваються мрії!

Фахівці Ковельського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щиро дякує Ірині Машенцовій за проведення майстер-класу, бажаємо Вам і вашій родині добра, злагоди та любові!#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також