1. Головна
  2. Новини
  3. На Волині судитимуть організовану групу наркоторговців. Серед них є ковельчани

На Волині судитимуть організовану групу наркоторговців. Серед них є ковельчани

Прокуратура Волинської області затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення організованою групою у складі чотирьох громадян низки злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотичних речовин та прекурсорів. Повідомляє пресслужба прокуратури області.
Фото ілюстративне

Двоє жінок та раніше судимий чоловік, зорганізовані 53-річною мешканкою міста Ківерці, налагодили поставки з Львівщини сировини й продаж на території Волині подрібненої макової соломи, концентрату з неї та прекурсорів, необхідних для його виготовлення.

Члени групи (усім їм за 50, усі проживали в різних місцях – Ковелі, Луцьку, Ківерцях та одному з сіл Жовківського району Львівської області) докладали максимум зусиль, аби не бути викритими – мали свій жаргон, міняли телефонні номери, наркотики зберігали не в помешканні, а в лісі.

З лютого по серпень 2019 року правоохоронці зафіксували понад 10 епізодів злочинної діяльності членів групи – а це і незаконне придбання, перевезення з метою збуту і збут наркотичних засобів і прекурсорів у великих розмірах, і розміщенні коштів, здобутих від злочинної діяльності, у банках, а також використання таких коштів з метою продовження незаконного обігу наркотичних засобів та прекурсорів.

Невдовзі члени ОЗГ, обвинувачені у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 2,3 ст. 307, ч. 2 ст. 311, ч.3 ст. 28 ч. 1 ст. 306, ч. 2 ст. 306 КК України, постануть перед судом.

Зауважимо, що за вчинення таких злочинів Кримінальним кодексом України передбачено покарання аж до 15 років позбавлення волі.


#Прокуратура

Коментарі

Читайте також

Ковельчанку підозрюють в оборудках з підробленими марками акцизного податку

Ковельчанку підозрюють в оборудках з підробленими марками акцизного податку
Придбавши 500 незаконно виготовлених марок акцизного податку, наклеєних на пачки тютюнових виробів, жінка зберігала їх у себе, а потім продала іншому громадянину. Триває досудове розслідування.

За демонтаж металевих конструкцій на території недіючого підприємства в Ковелі зловмиснику загрожує в'язниця

За демонтаж металевих конструкцій на території недіючого підприємства в Ковелі зловмиснику загрожує в'язниця
Прокуратура скерувала до суду справу про вчинення 40-річним громадянином крадіжки в особливо великих розмірах та шахрайств щодо суб’єктів господарювання Польщі та України.