1. Головна
  2. Новини
  3. Що робити ковельчанам та мешканцям району у разі втрати паспорта?

Що робити ковельчанам та мешканцям району у разі втрати паспорта?

Що робити, якщо паспорт втрачено? Відповідь залежатиме від того, за яких обставин це відбулось. Повідомляють у Ковельському ЦНАПі.

Якщо паспорт було викрадено, необхідно звернутись із заявою до поліції. З одного боку, це дещо продовжить час на відновлення паспорта, з іншого - унеможливить відповідальність за шахрайські дії із використанням документа (оформлення без вашого відома кредитів, цивільно-правових угод тощо). За результатами розгляду звернення про викрадення паспорта в поліції нададуть витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Якщо Ви за місцем проживання зареєстровані в Ковелі або Ковельському районі, то з цим витягом необхідно звернутись до відділення міграційної служби (вул.Драгоманова, 22, 2-й поверх). У разі, якщо втрачено ID-картку, місце звернення щодо відновлення паспорта не залежить від того, де ви зареєстровані за місцем проживання.

Окрім того, відповідно до Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України (постанова Кабміну від 25.03.2015 № 302), незалежно від причини необхідності отримання нового паспорта - викрадення, втрата, знищення, пошкодження – для виготовлення нового паспорта необхідно надати належні документи.
Детально читайте за посиланням: https://dmsu.gov.ua/news/region/4435.html


#ЦНАП

Коментарі

Читайте також

У Ковельському ЦНАПі відвідувачам з вадами зору пропонують скористатися окулярами

У Ковельському ЦНАПі відвідувачам з вадами зору пропонують скористатися окулярами
Кілька різних оптичних приладів розмістили в спеціальній ніші адміністративного залу на випадок, якщо ковельчани забули свої окуляри вдома, проте є необхідність заповнити документи.