1. Головна
  2. Новини
  3. Одночасано з трансплантацією серця у ковельській лікарні пересдили ще дві нирки ВІДЕО

Одночасано з трансплантацією серця у ковельській лікарні пересдили ще дві нирки ВІДЕО

Як ми повідомляли раніше, уперше за 15 років в Україні здійснили трансплантацію серця. І сталося це у Ковелі. Донором став чоловік, який напередодні загинув в аварії і до ковельської лікарні його доправили в комі.

Серце донора підійшло чоловіку, який перебував на лікуванні в столичному Інституті серця. Однак орган доправити в Київ неможливо навіть ґвинтокрилом. Тож швидка з пацієнтом та бригада з восьми хірургів приїхали до Ковеля. Поки столичні хірурги були у дорозі - у Ковелі почали операцію, аби не змарнувати шанс на трансплантацію. Для пересадки серця є всього 3,5 години.

Родичі, які в Ковелі дали згоду на забір органів, урятували одразу трьох людей. Крім серця цієї ночі пересадили ще дві донорських нирки. Одну операцію провели в цій самій ковельській лікарні. Другу в столичному інституті Шалімова. Детальніше - у сюжеті ТСН.#Трансплантація #КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

У Ковелі здійснили трансплантацію серця ВІДЕО

У Ковелі здійснили трансплантацію серця ВІДЕО
Операцію провели в Україні вперше за останні 15 років. Це зроблено бригадою лікарів Інституту серця МОЗ України і Ковельського МТМО під керівництвом кардіохірурга, доктора медичних наук Бориса Тодурова.