У Ковелі відбулась інтелектуально-розважальне шоу "Хто зверху?"

Здавна людство тривожить питання - "Хто розумніший? Чоловіки чи жінки?" Знайти відповідь спробувала молодь м.Ковеля. Що ж переможе: дівоча винахідливість чи чоловіча мужність та спритність? Про цікавий та неординарний захід, який відбувся у Ковелі, розповідає Юлія Столярчук, фахівець молодіжного центру "Місто ідей".

В інтелектуально-розважальному шоу "Хто зверху?", яке відбулося в Народному домі "Просвіта", хлопці ще раз довели, що вони все таки сильніша половина людства. Капітан чоловічої команди, кмітливий ведучий Андрій Луцкевич вдруге привів хлопців до перемоги. Хоча дівчата, на чолі з артистичною ведучою Інною Поліщук боролися гідно і з самого початку вели гру та були "зверху".

- Але найважливіше і найцінніше, на що ми акцентували увагу - це емоції, адже кожен учасник отримав потужний заряд позитиву, неймовірні враження від гри та адресував нам теплі слова вдячності, - переконана Юлія.

Окрім розважальної програми, учасники отримали подарунки від партнерів заходу.

Організатори висловлюють подяку Народному дому "Просвіта"; представникам соціально відповідального бізнесу - мережі кав'ярень „Coffeedali” та @kovel_online; магазину одягу @jeans.okkovel, а також Вікторії Савлук за об'єктивну думку та справедливе суддівство.


#МістоІдей

Коментарі

Читайте також

Діяльність ковельського молодіжного центру «Місто ідей» визнано однією з кращих в Україні

Діяльність ковельського молодіжного центру «Місто ідей» визнано однією з кращих в Україні
Міністерством культури, молоді та спорту, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та UNDP Ukraine/ПРООН відзначено проєкт «Погляд молоді на місто», який увійшов до Каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні.