1. Головна
  2. Новини
  3. Депутати хочуть приєднати до Ковеля землі Дубівської ОТГ з житловими будинками військового містечка

Депутати хочуть приєднати до Ковеля землі Дубівської ОТГ з житловими будинками військового містечка

Сьогодні відбулась 61-а сесія Ковельської міської ради, на якій депутати прийняли звернення до Дубівської об’єднаної територіальної громади та Дубівського сільського голови Романа Троцюка.

Ковельські депутати стурбовані ситуацією щодо забезпечення належних умов проживання мешканців будинків військового містечка № 25 по вул. Кутузова. Територія, на якій розміщені багатоквартирні житлові будинки по вул. Кутузова, 12, згідно адміністративно-територіального поділу входить до Дубівської об’єднаної територіальної громади і розміщена за межами територіальної громади м. Ковеля.

Зважаючи на численні заяви мешканців будинків військового містечка, з метою створення належних умов для їх проживання, обранці ковельської громади звернулися з проханням розглянути можливість приєднання земель Дубівської ОТГ, на яких розташовані багатоквартирні житлові будинки по вул. Кутузова, 12, до земель територіальної громади м. Ковеля шляхом включення даної території в межі міста Ковеля та внесення відповідних змін до меж Дубівської об’єднаної територіальної громади.


#ДубівськаОТГ

Коментарі

Читайте також

Мешканці вулиці Кутузова у Ковелі не хочуть бути селянами

Мешканці вулиці Кутузова у Ковелі не хочуть бути селянами
Мова йде про військове містечко. Міський голова Олег Кіндер стверджує, що Ковель готовий внести зміни до Генплану та приєднати частину території Дубівської ОТГ, на якій розміщені будинки. ОТГ - проти.