1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельський військкомат проводить відбір кандидатів на службу за контрактом

Ковельський військкомат проводить відбір кандидатів на службу за контрактом

Керівництвом держави та Міністерства оборони України проводяться заходи щодо переходу до комплектування Збройних Сил України військовими, які служитимуть за контрактом. З цією метою удосконалюється система соціального захисту військовослужбовців, підвищується рівень їх грошового забезпечення, створюються умови для кар’єрного росту.

Вже зараз контрактники, які проходять службу у аеромобільних військах та Військово-Морських силах, отримують грошове забезпечення у розмірі понад 12 000 гривень в місяць і більше.

Крім того, для всіх військовослужбовців передбачено ряд одноразових допоміжних виплат: матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових проблем (від 12 000 гривень); грошова допомога на оздоровлення (від 12 000 гривень); грошова винагорода за підписання контракту (від 20 000 гривень), зразкове виконання службових обовۥязків та бездоганну військову дисципліну; грошова допомога при переїзді до нового місця служби (для військовослужбовців та членів їх сімей).

Відповідно до Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля передбачено надання разової допомоги громадянам, які прийняті на військову службу за контрактом в Збройні Сили України в сумі 5 000 гривень.

У Ковелі відбір кандидатів проводить об’єднаний міський військкомат. На службу за контрактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, а також військовозобов'язані, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

За довідками та більш детальною інформацією потрібно звертатись в Ковельський об’єднаний міський військовий комісаріат за адресою: м. Ковель, вул. Грушевського, 14, (тел. 0989473837).


Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради


#ВійськоваСлужба

Коментарі

Читайте також

У Ковельського військкомату найкращі результати проведення осіннього призову, який триватиме до 31 грудня

У Ковельського військкомату найкращі результати проведення осіннього призову, який триватиме до 31 грудня
На Волині до війська відправили 65% від запланованої кількості призовників. Молоде поповнення направили у військові частини та навчальні центри Збройних Сил України та інших військових формувань.